AT27BV512-12TC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27BV512-12TC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT27BV512-12TC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EPROM 512K PARALLEL 28TSOP
Ngā Rauemi: AT27BV512-12TC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT27BV512-12TC
Tau Wae AT27BV512-12TC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5508 pcs Pepa Raraunga AT27BV512-12TC.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EPROM - OTP Pūrere Pūrere Whakarato 28-TSOP
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width) Ētahi Ingoa AT27BV51212TC
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TC) Momo Tae Surface Mount