AT27BV512-12RC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT27BV512-12RC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EPROM 512K PARALLEL 28SOIC
Ngā Rauemi: AT27BV512-12RC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT27BV512-12RC
Tau Wae AT27BV512-12RC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4233 pcs Pepa Raraunga AT27BV512-12RC.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EPROM - OTP Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width) Ētahi Ingoa AT27BV51212RC
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TC) Momo Tae Surface Mount