AT27BV4096-15VI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27BV4096-15VI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT27BV4096-15VI
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EPROM 4M PARALLEL 40VSOP
Ngā Rauemi: AT27BV4096-15VI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT27BV4096-15VI
Tau Wae AT27BV4096-15VI Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5554 pcs Pepa Raraunga AT27BV4096-15VI.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EPROM - OTP Pūrere Pūrere Whakarato 40-VSOP
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) Ētahi Ingoa AT27BV409615VI
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC) Momo Tae Surface Mount