MS2507H12D-RSR
MechatronicsMechatronics
MS2507H12D-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS2507H12D-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 25X7.4MM SLEEVE 12VDC
Ngā Rauemi: 1.MS2507H12D-RSR.pdf2.MS2507H12D-RSR.pdf3.MS2507H12D-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS2507H12D-RSR
Tau Wae MS2507H12D-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 25X7.4MM SLEEVE 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 7.40mm Taumaha 0.011 lb (4.99g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga - Tumanako Tohu 0.150 in H2O (37.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 25mm L x 25mm H Raupapa MS2507
RPM 14000 RPM Ētahi Ingoa 1570-1390
Tae Mahi - Poaka 28.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Plastic
Tuhinga - Tae Plastic Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.100A