MS2507E12D1-RSR
MechatronicsMechatronics
MS2507E12D1-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS2507E12D1-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 25X7.4MM SLEEVE 12VDC
Ngā Rauemi: 1.MS2507E12D1-RSR.pdf2.MS2507E12D1-RSR.pdf3.MS2507E12D1-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS2507E12D1-RSR
Tau Wae MS2507E12D1-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 25X7.4MM SLEEVE 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 7.40mm Taumaha 0.011 lb (4.99g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga - Tumanako Tohu 0.180 in H2O (45.0 Pa)
Rahi / Rahi Square - 25mm L x 25mm H Raupapa MS2507
RPM 17000 RPM Tae Mahi -
Poaka 31.0 dB(A) Rauemi - Tae Plastic
Tuhinga - Tae Plastic Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.130A
He momo kai Sleeve Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 2.8 CFM (0.078m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS2507E05B2-RSR
MS2507E05B2-RSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN TUBEAXIAL 25X7.4MM BALL 5VDC