MS2507H12B2-RSR
MechatronicsMechatronics
MS2507H12B2-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS2507H12B2-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 25X7.4MM BALL 12VDC
Ngā Rauemi: 1.MS2507H12B2-RSR.pdf2.MS2507H12B2-RSR.pdf3.MS2507H12B2-RSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS2507H12B2-RSR
Tau Wae MS2507H12B2-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 25X7.4MM BALL 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 7.40mm Taumaha 0.011 lb (4.99g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga - Tumanako Tohu 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 25mm L x 25mm H Raupapa MS2507
RPM 14000 RPM Tae Mahi -
Poaka 28.0 dB(A) Rauemi - Tae Plastic
Tuhinga - Tae Plastic Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.100A