MD9238L24B1-FSR
Hua Hua
Tau Wae: MD9238L24B1-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MD9238L24B1-FSR.pdf2.MD9238L24B1-FSR.pdf3.MD9238L24B1-FSR.pdf4.MD9238L24B1-FSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD9238L24B1-FSR
Tau Wae MD9238L24B1-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.397 lb (180.08g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.310 in H2O (77.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa MD9238
RPM 3200 RPM Ētahi Ingoa 1570-1736
Tae Mahi - Poaka 44.5 dB(A)
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.190A