MD9238E36B-FSR-CC
Hua Hua
Tau Wae: MD9238E36B-FSR-CC
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X38MM 36VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MD9238E36B-FSR-CC.pdf2.MD9238E36B-FSR-CC.pdf3.MD9238E36B-FSR-CC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD9238E36B-FSR-CC
Tau Wae MD9238E36B-FSR-CC Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X38MM 36VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.397 lb (180.08g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 36VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.670 in H2O (166.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa MD9238