MD9238E12B-FSR-CC
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD9238E12B-FSR-CC
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD9238E12B-FSR-CC
Tau Wae MD9238E12B-FSR-CC Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.397 lb (180.08g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.670 in H2O (166.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa MD9238
RPM 4800 RPM Ētahi Ingoa 1570-1728
Tae Mahi - Poaka 55.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 1.00A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 110.6 CFM (3.10m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MD9238E24B-FSR-L9.5
MD9238E24B-FSR-L9.5
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 7587 pcs
Tikiake: MD9238E24B-FSR-L9.5.pdf
RFQ
MD918
MD918
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS 2NPN 50MA 15V TO78-6