MD9238X24B-FSR-CC
Hua Hua
Tau Wae: MD9238X24B-FSR-CC
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD9238X24B-FSR-CC
Tau Wae MD9238X24B-FSR-CC Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.397 lb (180.08g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.840 in H2O (209.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 92mm L x 92mm H Raupapa MD9238
RPM 5400 RPM Ētahi Ingoa 1570-1738
Tae Mahi - Poaka 58.4 dB(A)
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.700A