MD4028V12B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD4028V12B1+6-FSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD4028V12B1+6-FSR
Tau Wae MD4028V12B1+6-FSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.00mm Taumaha 0.11 lb (49.9g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 1.206 in H2O (300.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa MD4028
RPM 15000 RPM Ētahi Ingoa 1570-1710
Tae Mahi - Poaka 53.1 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.650A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 24.3 CFM (0.680m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MD4028V12B1-FSR-L11
MD4028V12B1-FSR-L11
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 10310 pcs
Tikiake: MD4028V12B1-FSR-L11.pdf
RFQ
MD4028V12B1+6-RSR-CC-L3
MD4028V12B1+6-RSR-CC-L3
Kaihanga: Mechatronics