MD4028X12B-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD4028X12B-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MD4028X12B-RSR.pdf2.MD4028X12B-RSR.pdf3.MD4028X12B-RSR.pdf4.MD4028X12B-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD4028X12B-RSR
Tau Wae MD4028X12B-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.00mm Taumaha 0.11 lb (49.9g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.709 in H2O (176.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa MD4028
RPM 11500 RPM Ētahi Ingoa 1570-1718
Tae Mahi - Poaka 47.3 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.350A