MD4028M24B-RS
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MD4028M24B-RS
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.MD4028M24B-RS.pdf2.MD4028M24B-RS.pdf3.MD4028M24B-RS.pdf4.MD4028M24B-RS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MD4028M24B-RS
Tau Wae MD4028M24B-RS Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whānui 28.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.403 in H2O (100.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa MD4028
RPM 8000 RPM Tae Mahi -
Poaka 37.2 dB(A) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.090A He momo kai Ball