G4028M12B1-RSR
Hua Hua
Tau Wae: G4028M12B1-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X28MM TACH 12VDC
Ngā Rauemi: 1.G4028M12B1-RSR.pdf2.G4028M12B1-RSR.pdf3.G4028M12B1-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G4028M12B1-RSR
Tau Wae G4028M12B1-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X28MM TACH 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.00mm Taumaha 0.111 lb (50.35g)
Waahi Ngaohiko 8 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa G4028
RPM 8000 RPM Tae Mahi -
Poaka 37.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.200A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 13.0 CFM (0.364m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G4028M12B-RSR
G4028M12B-RSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC