G4028H12B2-RS-WS
Hua Hua
Tau Wae: G4028H12B2-RS-WS
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.G4028H12B2-RS-WS.pdf2.G4028H12B2-RS-WS.pdf3.G4028H12B2-RS-WS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G4028H12B2-RS-WS
Tau Wae G4028H12B2-RS-WS Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Whānui 28.00mm Taumaha 0.111 lb (50.35g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa G4028
RPM 10000 RPM Tae Mahi -
Poaka 41.0 dB(A) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Alarm Sensor, Locked Rotor Sensor Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.400A He momo kai Ball