G4028M24B1-RSR
Hua Hua
Tau Wae: G4028M24B1-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.G4028M24B1-RSR.pdf2.G4028M24B1-RSR.pdf3.G4028M24B1-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G4028M24B1-RSR
Tau Wae G4028M24B1-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.00mm Taumaha 0.111 lb (50.35g)
Waahi Ngaohiko 15 ~ 28VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa G4028
RPM 8000 RPM Ētahi Ingoa 1570-1615
Tae Mahi - Poaka 37.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.150A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 13.0 CFM (0.364m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G4028M12B1-RSR
G4028M12B1-RSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X28MM TACH 12VDC
I roto i te taonga: 10006 pcs
Tikiake: G4028M12B1-RSR.pdf
RFQ
G4028H24B-RSR-CC
G4028H24B-RSR-CC
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X28MM CC 24VDC