G1238E12B-FSR-EM-RL
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G1238E12B-FSR-EM-RL
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.G1238E12B-FSR-EM-RL.pdf2.G1238E12B-FSR-EM-RL.pdf3.G1238E12B-FSR-EM-RL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G1238E12B-FSR-EM-RL
Tau Wae G1238E12B-FSR-EM-RL Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.74 lb (335.66g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa G1238
RPM 3600 RPM Ētahi Ingoa 1570-1591
Tae Mahi - Poaka 49.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 1.20A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 158.0 CFM (4.42m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G1238E12B1-FSR-WS-EM
G1238E12B1-FSR-WS-EM
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38MM TACH 12VDC
I roto i te taonga: 5480 pcs
Tikiake: G1238E12B1-FSR-WS-EM.pdf
RFQ
G1238E12B-FSR-EM
G1238E12B-FSR-EM
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38MM IP57 12VDC