G1238E12B1-FSR-WS-EM
MechatronicsMechatronics
G1238E12B1-FSR-WS-EM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G1238E12B1-FSR-WS-EM
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38MM TACH 12VDC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G1238E12B1-FSR-WS-EM
Tau Wae G1238E12B1-FSR-WS-EM Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38MM TACH 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha 0.74 lb (335.66g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Rahi / Rahi Square - 119mm L x 119mm H Raupapa G1238
RPM 3600 RPM Tae Mahi -
Poaka 49.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP57 - Dust Protected, Waterproof Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 1.2A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 158.0 CFM (4.42m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G1238E24B1+6-FSR-WS
G1238E24B1+6-FSR-WS
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 7233 pcs
Tikiake: G1238E24B1+6-FSR-WS.pdf
RFQ
G1238E12B1-FSR-WS-EM-L25
G1238E12B1-FSR-WS-EM-L25
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 6167 pcs
Tikiake: G1238E12B1-FSR-WS-EM-L25.pdf
RFQ
G1238E12B1+6-FSR-WS
G1238E12B1+6-FSR-WS
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38MM PWM 12VDC