G1225S12B-FSR-PC
MechatronicsMechatronics
G1225S12B-FSR-PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: G1225S12B-FSR-PC
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.G1225S12B-FSR-PC.pdf2.G1225S12B-FSR-PC.pdf3.G1225S12B-FSR-PC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o G1225S12B-FSR-PC
Tau Wae G1225S12B-FSR-PC Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.436 lb (197.77g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa G1225
RPM 1500 RPM Ētahi Ingoa 1570-1588
Tae Mahi - Poaka 26.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.130A
He momo kai Ball Whakaaetanga CE, cUL, TUV, UL
Te rere o te hau 54.0 CFM (1.51m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
G1225S24B-FSR
G1225S24B-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC
I roto i te taonga: 9163 pcs
Tikiake: G1225S24B-FSR.pdf
RFQ
G1225S12B-FSR
G1225S12B-FSR
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X25MM 12VDC