F6025E24B-RSR
MechatronicsMechatronics
F6025E24B-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F6025E24B-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 24VDC
Ngā Rauemi: 1.F6025E24B-RSR.pdf2.F6025E24B-RSR.pdf3.F6025E24B-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F6025E24B-RSR
Tau Wae F6025E24B-RSR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 25.00mm Taumaha 0.139 lb (63.05g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa F6025
RPM 4600 RPM Ētahi Ingoa 1570-1056
Tae Mahi - Poaka 36.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.125A