F6025E24B-FH-EM
MechatronicsMechatronics
F6025E24B-FH-EM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F6025E24B-FH-EM
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.F6025E24B-FH-EM.pdf2.F6025E24B-FH-EM.pdf3.F6025E24B-FH-EM.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F6025E24B-FH-EM
Tau Wae F6025E24B-FH-EM Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Whānui 25.00mm Taumaha 0.139 lb (63.05g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa F6025-H
RPM 5000 RPM Ētahi Ingoa 1570-1545
Tae Mahi - Poaka 37.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa IP57 - Dust Protected, Waterproof Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.125A