F6025E12B3-RSR
Mechatronics Fan GroupMechatronics Fan Group
F6025E12B3-RSR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F6025E12B3-RSR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN 60X25MM THRM SPD CTRL 12VDC
Ngā Rauemi: 1.F6025E12B3-RSR.pdf2.F6025E12B3-RSR.pdf3.F6025E12B3-RSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F6025E12B3-RSR
Tau Wae F6025E12B3-RSR Kaihanga Mechatronics Fan Group
Whakaahuatanga FAN 60X25MM THRM SPD CTRL 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Taumaha 0.139 lb (63.05g) Waahi Ngaohiko -
Putanga - Mahi - Putanga - Kua tohua 12VDC
Patohia nga huanga - Whakamutunga 2 Wire Leads
Tumanako Tohu 24.0 CFM (0.680m³/min) Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H
Raupapa F6025 RPM 36 dB(A)
Ētahi Ingoa 1570-1249
F6025E12B3-RSR-ND
Tae Mahi -
Poaka Tubeaxial Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mea Maama 25.00mm Rauemi - Tae 4600 RPM
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga F6025E12B3-RSR Ngā āhuatanga Thermistor
Momo Pene Ball Pato Waea Fan Polybutylene Terephthalate (PBT)
Whakaahuatanga FAN 60X25MM THRM SPD CTRL 12VDC Whakatauranga onamata 0.230A
He momo kai 0.230 in H2O (57.3 Pa) Whakaaetanga UL