MAX6380XR41+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6380XR41+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6380XR41+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECT LP 4.10V SC70-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6380XR41+T.pdf2.MAX6380XR41+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6380XR41+T
Tau Wae MAX6380XR41+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VOLT DETECT LP 4.10V SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32132 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6380XR41+T.pdf2.MAX6380XR41+T.pdf
Putanga - Tae 4.1V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 20 µs Typical Propagation Delay Tautuhi anō Active Low
Packaging Strip Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Open Drain or Open Collector Ētahi Ingoa MAX6380XR41+TCT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6380XR41-T
MAX6380XR41-T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VOLT DETECTOR LP 4.10V SC70-3