MAX6380UR39+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6380UR39+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6380UR39+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECT LP 3.90V SOT23-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6380UR39+T.pdf2.MAX6380UR39+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6380UR39+T
Tau Wae MAX6380UR39+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VOLT DETECT LP 3.90V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68525 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6380UR39+T.pdf2.MAX6380UR39+T.pdf
Putanga - Tae 3.9V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 20 µs Typical Propagation Delay Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Whakaputa Open Drain or Open Collector Ētahi Ingoa MAX6380UR39+T-ND
MAX6380UR39+TTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1