MAX6380UR45+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6380UR45+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6380UR45+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECT LP 4.50V SOT23-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6380UR45+T.pdf2.MAX6380UR45+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6380UR45+T
Tau Wae MAX6380UR45+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VOLT DETECT LP 4.50V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39135 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6380UR45+T.pdf2.MAX6380UR45+T.pdf
Putanga - Tae 4.5V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 20 µs Typical Propagation Delay Tautuhi anō Active Low
Packaging Strip Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Whakaputa Open Drain or Open Collector Ētahi Ingoa MAX6380UR45+
MAX6380UR45+TCT
MAX6380UR45+TCT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1