MAX1818EUT33#TG16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX1818EUT33#TG16
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6
Ngā Rauemi: 1.MAX1818EUT33#TG16.pdf2.MAX1818EUT33#TG16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1818EUT33#TG16
Tau Wae MAX1818EUT33#TG16 Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59118 pcs Pepa Raraunga 1.MAX1818EUT33#TG16.pdf2.MAX1818EUT33#TG16.pdf
Rae Tae (Max) 0.215V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.25V (3.3V)
Putanga - Whakaputa (Max) 5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOT-23-6 PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MAX1818EUT33#TG16CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.25 V ~ 5 V 500mA SOT-23-6 I teie nei - Quiescent (Iq) 250µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX1818EUT50+
MAX1818EUT50+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SOT6