MAX1818EUT25+T
Hua Hua
Tau Wae: MAX1818EUT25+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6
Ngā Rauemi: 1.MAX1818EUT25+T.pdf2.MAX1818EUT25+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1818EUT25+T
Tau Wae MAX1818EUT25+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85369 pcs Pepa Raraunga 1.MAX1818EUT25+T.pdf2.MAX1818EUT25+T.pdf
Rae Tae (Max) 0.36V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.25V (2.5V)
Putanga - Whakaputa (Max) 5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 2.5V, 1.25 V ~ 5 V 500mA SOT-23-6 I teie nei - Quiescent (Iq) 250µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good