MAX1818EUT25-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX1818EUT25-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6
Ngā Rauemi: 1.MAX1818EUT25-T.pdf2.MAX1818EUT25-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1818EUT25-T
Tau Wae MAX1818EUT25-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4929 pcs Pepa Raraunga 1.MAX1818EUT25-T.pdf2.MAX1818EUT25-T.pdf
Rae Tae (Max) 0.36V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.25V (2.5V)
Putanga - Whakaputa (Max) 5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 2.5V, 1.25 V ~ 5 V 500mA SOT-23-6
I teie nei - Quiescent (Iq) 250µA Nama - Whakaputa 500mA