MAX15006BATT/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX15006BATT/V+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX15006BATT/V+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 50MA 6TDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX15006BATT/V+T.pdf2.MAX15006BATT/V+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX15006BATT/V+T
Tau Wae MAX15006BATT/V+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 50MA 6TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87286 pcs Pepa Raraunga 1.MAX15006BATT/V+T.pdf2.MAX15006BATT/V+T.pdf
Rae Tae (Max) 0.525V @ 50mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-TDFN-EP (3x3) Raupapa Automotive, AEC-Q100
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 66dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 50mA 6-TDFN-EP (3x3) Tae - Whakaaetanga (Max) 150µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 17µA Nama - Whakaputa 50mA
Ngā Āhuatanga Mana - Tau Wae Tuakiri MAX15006
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX15006BASA+T
MAX15006BASA+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 50MA 8SOIC
I roto i te taonga: 83120 pcs
Tikiake: MAX15006BASA+T.pdf
RFQ
MAX15006BATT+
MAX15006BATT+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 50MA 6TDFN
I roto i te taonga: 63235 pcs
Tikiake: MAX15006BATT+.pdf
RFQ
MAX15006CASA+
MAX15006CASA+
Whakaahuatanga: IC REGULATOR 40V 8SOIC
Tikiake: MAX15006CASA+.pdf
MAX15006BATT/V+
MAX15006BATT/V+
Tikiake: MAX15006BATT/V+.pdf
MAX15006CATT/V+
MAX15006CATT/V+
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR POS ADJ 50MA 6TDFN
Tikiake: MAX15006CATT/V+.pdf
MAX15006CATT/V+T
MAX15006CATT/V+T
Tikiake: MAX15006CATT/V+T.pdf
MAX15006BASA/V+
MAX15006BASA/V+
Tikiake: MAX15006BASA/V+.pdf
MAX15006BATT+T
MAX15006BATT+T
Tikiake: MAX15006BATT+T.pdf
MAX15006BASA/V+T
MAX15006BASA/V+T
Tikiake: MAX15006BASA/V+T.pdf
MAX15006CATT+T
MAX15006CATT+T
Tikiake: MAX15006CATT+T.pdf
MAX15006CATT+
MAX15006CATT+