MAX15006BASA/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX15006BASA/V+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 50MA 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.MAX15006BASA/V+T.pdf2.MAX15006BASA/V+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX15006BASA/V+T
Tau Wae MAX15006BASA/V+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 50MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78408 pcs Pepa Raraunga 1.MAX15006BASA/V+T.pdf2.MAX15006BASA/V+T.pdf
Rae Tae (Max) 0.525V @ 50mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC-EP Raupapa Automotive, AEC-Q100
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 66dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 50mA 8-SOIC-EP Tae - Whakaaetanga (Max) 150µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 17µA Nama - Whakaputa 50mA
Ngā Āhuatanga Mana - Tau Wae Tuakiri MAX15006
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX15006BASA+
MAX15006BASA+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 50MA 8SOIC
I roto i te taonga: 83689 pcs
Tikiake: MAX15006BASA+.pdf
RFQ
MAX15006BASA/V+
MAX15006BASA/V+
Kaihanga: Maxim Integrated