MAX15006CATT/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX15006CATT/V+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX15006CATT/V+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR POS ADJ 50MA 6TDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX15006CATT/V+T.pdf2.MAX15006CATT/V+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX15006CATT/V+T
Tau Wae MAX15006CATT/V+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR POS ADJ 50MA 6TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72076 pcs Pepa Raraunga 1.MAX15006CATT/V+T.pdf2.MAX15006CATT/V+T.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 50mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) 10V Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-TDFN-EP (3x3) Raupapa Automotive, AEC-Q100
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 66dB (100Hz)
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.8 V ~ 10 V 50mA 6-TDFN-EP (3x3) Tae - Whakaaetanga (Max) 150µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 15µA Nama - Whakaputa 50mA
Ngā Āhuatanga Mana - Tau Wae Tuakiri MAX15006
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX15006CATT+
MAX15006CATT+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR POS ADJ 50MA 6TDFN