DS5001FP-16N+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS5001FP-16N+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS5001FP-16N+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT NVSRAM 80QFP
Ngā Rauemi: DS5001FP-16N+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS5001FP-16N+
Tau Wae DS5001FP-16N+ Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 3236 pcs Pepa Raraunga DS5001FP-16N+.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 80-QFP (14x20)
Tere 16MHz Raupapa DS500x
Rahi RAM - Momo Momo Ratonga NVSRAM
Rahi Motu Ratonga External Nga Papahanga Reo Power-Fail Reset, WDT
Packaging Tray Paa / Case 80-BQFP
Ētahi Ingoa DS5001FP16N Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 32
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 DS500x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz External NVSRAM 80-QFP (14x20) Raraunga Raraunga -