DS5002FMN-16+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS5002FMN-16+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS5002FMN-16+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT NVSRAM 80QFP
Ngā Rauemi: DS5002FMN-16+.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS5002FMN-16+
Tau Wae DS5002FMN-16+ Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 5210 pcs Pepa Raraunga DS5002FMN-16+.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 80-QFP (14x20)
Tere 16MHz Raupapa DS500x
Rahi RAM - Momo Momo Ratonga NVSRAM
Rahi Motu Ratonga External Nga Papahanga Reo Power-Fail Reset, WDT
Packaging Tray Paa / Case 80-BQFP
Ētahi Ingoa DS5002FMN16 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 32
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito 8051 DS500x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz External NVSRAM 80-QFP (14x20)