DS5000T-32-16+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS5000T-32-16+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS5000T-32-16+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 40EDIP
Ngā Rauemi: DS5000T-32-16+.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS5000T-32-16+
Tau Wae DS5000T-32-16+ Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 4514 pcs Pepa Raraunga DS5000T-32-16+.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Pūrere Pūrere Whakarato 40-EDIP
Tere 16MHz Raupapa DS500x
Rahi RAM - Momo Momo Ratonga NVSRAM
Rahi Motu Ratonga 32KB (32K x 8) Nga Papahanga Reo Power-Fail Reset, WDT
Packaging Tube Paa / Case 40-DIP Module (0.610", 15.495mm)
Oscillator Momo External Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 32 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 DS500x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (32K x 8) NVSRAM 40-EDIP Raraunga Raraunga -