DS1091LUB-027/V+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1091LUB-027/V+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1091LUB-027/V+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC CLK GEN 27MHZ AUTO 8UMAX
Ngā Rauemi: DS1091LUB-027/V+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
250 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1091LUB-027/V+
Tau Wae DS1091LUB-027/V+ Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC CLK GEN 27MHZ AUTO 8UMAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88465 pcs Pepa Raraunga DS1091LUB-027/V+.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Momo Spread Spectrum Clock Generator
Pūrere Pūrere Whakarato 8-uMAX Raupapa Automotive, AEC-Q100, EconOscillator™
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL No
Whakaputa Clock Ētahi Ingoa DS1091LUB027V
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Clock
Tautanga - Max 27MHz Kawewehe / Whakanao Yes/No