DS1091LUB-027+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1091LUB-027+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1091LUB-027+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC ECONOSCILLATOR SS 8-USOP
Ngā Rauemi: DS1091LUB-027+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1091LUB-027+T
Tau Wae DS1091LUB-027+T Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 77177 pcs Pepa Raraunga DS1091LUB-027+T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Momo Spread Spectrum Clock Generator
Pūrere Pūrere Whakarato 8-uMAX Raupapa EconOscillator™
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL No
Whakaputa Clock Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Clock
Tautanga - Max 27MHz Kawewehe / Whakanao Yes/No
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No Tau Wae Tuakiri DS1091L
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DS1091LUB-019/V+
DS1091LUB-019/V+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC CLK GEN 19.9MHZ AUTO 8UMAX