DS1091LUB-025/V+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1091LUB-025/V+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DS1091LUB-025/V+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC CLK GEN 25MHZ AUTO 8UMAX
Ngā Rauemi: DS1091LUB-025/V+.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DS1091LUB-025/V+
Tau Wae DS1091LUB-025/V+ Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC CLK GEN 25MHZ AUTO 8UMAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6049 pcs Pepa Raraunga DS1091LUB-025/V+.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Momo Spread Spectrum Clock Generator
Pūrere Pūrere Whakarato 8-uMAX Raupapa Automotive, AEC-Q100, EconOscillator™
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL No
Whakaputa Clock Ētahi Ingoa DS1091LUB025V
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Clock
Tautanga - Max - Kawewehe / Whakanao Yes/No
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No Tau Wae Tuakiri DS1091L
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DS1091LUB-027+T
DS1091LUB-027+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC ECONOSCILLATOR SS 8-USOP
I roto i te taonga: 77177 pcs
Tikiake: DS1091LUB-027+T.pdf
RFQ
DS1091LUB-025/V+T
DS1091LUB-025/V+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC CLK GEN 25MHZ AUTO 8UMAX
I roto i te taonga: 4551 pcs
Tikiake: DS1091LUB-025/V+T.pdf
RFQ
DS1091LUB-019/V+T
DS1091LUB-019/V+T
Whakaahuatanga: IC CLK GEN 19.9MHZ AUTO 8UMAX
Tikiake: DS1091LUB-019/V+T.pdf
DS1091LUB-016/V+T
DS1091LUB-016/V+T
Whakaahuatanga: IC CLK GEN 16.6MHZ AUTO 8UMAX