LPC-35-700
MEAN WELLMEAN WELL
LPC-35-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPC-35-700
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 9-48V 700MA
Ngā Rauemi: LPC-35-700.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPC-35-700
Tau Wae LPC-35-700 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 9-48V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7676 pcs Pepa Raraunga LPC-35-700.pdf
Putanga - Whakaputa 9 ~ 48 V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 5.83" L x 1.57" W x 1.18" H (148.0mm x 40.0mm x 30.0mm)
Raupapa LPC-35 Ratonga IP67
Mana (Watts) 34W Ētahi Ingoa 1866-3152
LPC-35-700-ND
Tae Mahi -30°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP He pai 85%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 9 ~ 48 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga CE, UR