LPC-150-700
MEAN WELLMEAN WELL
LPC-150-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPC-150-700
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRVR CC AC/DC 107-215V 700MA
Ngā Rauemi: LPC-150-700.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPC-150-700
Tau Wae LPC-150-700 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRVR CC AC/DC 107-215V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2855 pcs Pepa Raraunga LPC-150-700.pdf
Putanga - Whakaputa 107 ~ 215 V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 180VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 305VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 7.52" L x 2.48" W x 1.48" H (191.0mm x 63.0mm x 37.5mm)
Raupapa LPC-150 Ratonga IP67
Mana (Watts) 151W Ētahi Ingoa 1866-3147
LPC-150-700-ND
Tae Mahi -25°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OTP, OVP, SCP He pai 90%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 107 ~ 215 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga CE