LPC-20-700
MEAN WELLMEAN WELL
LPC-20-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPC-20-700
Kaihanga / Waitohu: MEAN WELL
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 9-30V 700MA
Ngā Rauemi: LPC-20-700.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPC-20-700
Tau Wae LPC-20-700 Kaihanga MEAN WELL
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 9-30V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11261 pcs Pepa Raraunga LPC-20-700.pdf
Putanga - Whakaputa 9 ~ 30 V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 90VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 264VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 4.65" L x 1.38" W x 1.02" H (118.0mm x 35.0mm x 26.0mm)
Raupapa LPC-20 Ratonga IP67
Mana (Watts) 21W Ētahi Ingoa 1866-3149
LPC-20-700-ND
Tae Mahi -30°C ~ 70°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP He pai 83%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 9 ~ 30 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga CE, TUV, UR