LP3981ILDX-2.5/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP3981ILDX-2.5/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 300MA 6WSON
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP3981ILDX-2.5/NOPB
Tau Wae LP3981ILDX-2.5/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 300MA 6WSON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228139 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.2V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-WSON (3x4) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 50dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA 6-WSON (3x4) Tae - Whakaaetanga (Max) 210µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 120µA Nama - Whakaputa 300mA