LP3981ILD-3.03/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP3981ILD-3.03/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.03V 300MA 6WSON
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP3981ILD-3.03/NOPB
Tau Wae LP3981ILD-3.03/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.03V 300MA 6WSON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4793 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.2V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.03V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-WSON (3x4) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 50dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa LP3981ILD-3.03
LP3981ILD-3.03/NOPBTR
LP3981ILD-3.03TR
LP3981ILD-3.03TR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.03V 300mA 6-WSON (3x4) Tae - Whakaaetanga (Max) 210µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 120µA Nama - Whakaputa 300mA