LP3981ILDX-2.8/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP3981ILDX-2.8/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6WSON
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP3981ILDX-2.8/NOPB
Tau Wae LP3981ILDX-2.8/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6WSON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 187681 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.2V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-WSON (3x4) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 50dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 296-43304-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 6-WSON (3x4)
Tae - Whakaaetanga (Max) 210µA I teie nei - Quiescent (Iq) 120µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LP3981ILDX-3.0
LP3981ILDX-3.0
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3V 300MA 6WSON
I roto i te taonga: 5533 pcs
Tikiake:
RFQ
LP3981ILDX-2.7
LP3981ILDX-2.7
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.7V 300MA 6WSON
I roto i te taonga: 4807 pcs
Tikiake:
RFQ
LP3981ILDX-2.8
LP3981ILDX-2.8
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6WSON