LMK61E0-156M25SIAR
Hua Hua
Tau Wae: LMK61E0-156M25SIAR
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua LMK61E0-156M25SIAR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMK61E0-156M25SIAR
Tau Wae LMK61E0-156M25SIAR Kaihanga N/A
Whakaahuatanga LMK61E0-156M25SIAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 15816 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Momo Clock Oscillator
Pūrere Pūrere Whakarato 6-QFM (7x5) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Rautanga 156.25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Clock Oscillator IC 156.25MHz 6-QFM (7x5) I teie nei - Te tuku 162mA