LMK61E0-050M00SIAR
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMK61E0-050M00SIAR
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua LMK61E0-050M00SIAR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMK61E0-050M00SIAR
Tau Wae LMK61E0-050M00SIAR Kaihanga N/A
Whakaahuatanga LMK61E0-050M00SIAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 25088 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Momo Clock Oscillator
Pūrere Pūrere Whakarato 6-QFM (7x5) Raupapa -
Paa / Case 6-SMD Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Rautanga 50MHz Whakaahuatanga Taipitopito Clock Oscillator IC 50MHz 6-QFM (7x5)
I teie nei - Te tuku 162mA Taatau -