LMK61E0-050M00SIAT
Hua Hua
Tau Wae: LMK61E0-050M00SIAT
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua ULTRA-LOW JITTER STANDARD DIFFER
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMK61E0-050M00SIAT
Tau Wae LMK61E0-050M00SIAT Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 15973 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Momo Clock Oscillator
Pūrere Pūrere Whakarato 6-QFM (7x5) Raupapa -
Paa / Case 6-SMD Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Clock Oscillator IC 50MHz 6-QFM (7x5) I teie nei - Te tuku 162mA