RXD-418-KH
Linx TechnologiesLinx Technologies
RXD-418-KH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RXD-418-KH
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RECEIVER RF 418MHZ SMT
Ngā Rauemi: RXD-418-KH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RXD-418-KH
Tau Wae RXD-418-KH Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RECEIVER RF 418MHZ SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4230 pcs Pepa Raraunga RXD-418-KH.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 4.2 V Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa KH Whakaaroaro -102dBm
Packaging Tube Paa / Case 28-SMD, No Lead
Tae Mahi -30°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika me te Kawa ASK, OOK Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rautanga 418MHz
Ngā āhuatanga Built-in Remote Control Decoder Whakaahuatanga Taipitopito KH RF Receiver ASK, OOK 418MHz -102dBm 5 kbps PCB, Surface Mount
Tau Raraunga (Max) 5 kbps Atanga Raraunga PCB, Surface Mount
I teie nei - Te fariiraa 7mA Nga tono Garage Openers, RKE, Security Alarms
Hononga Antenna PCB, Surface Mount
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SI4356-B1A-FM
SI4356-B1A-FM
Kaihanga: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga: IC RX SUB-GHZ STAND ALONE QFN
I roto i te taonga: 76721 pcs
Tikiake: SI4356-B1A-FM.pdf
RFQ
RXD-418-KH2
RXD-418-KH2
Kaihanga: Linx Technologies
Whakaahuatanga: RECEIVER RF 418MHZ SMT KH2 SER