RXD-315-KH2
Linx TechnologiesLinx Technologies
RXD-315-KH2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RXD-315-KH2
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RECEIVER RF 315MHZ SMT KH2 SER
Ngā Rauemi: RXD-315-KH2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RXD-315-KH2
Tau Wae RXD-315-KH2 Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RECEIVER RF 315MHZ SMT KH2 SER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5173 pcs Pepa Raraunga RXD-315-KH2.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa KH2 Whakaaroaro -112dBm
Packaging Tube Paa / Case 28-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa RXD315KH2 Tae Mahi -30°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika me te Kawa ASK, OOK
Rahi Mahara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 315MHz Ngā āhuatanga Built-in Remote Control Decoder
Whakaahuatanga Taipitopito KH2 RF Receiver ASK, OOK 315MHz -112dBm 10kbps PCB, Surface Mount Tau Raraunga (Max) 10kbps
Atanga Raraunga PCB, Surface Mount I teie nei - Te fariiraa 5.2mA