RXD-315-KH
Linx TechnologiesLinx Technologies
RXD-315-KH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RXD-315-KH
Kaihanga / Waitohu: Linx Technologies
Whakaahuatanga hua RECEIVER RF 315MHZ SMT
Ngā Rauemi: RXD-315-KH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RXD-315-KH
Tau Wae RXD-315-KH Kaihanga Linx Technologies
Whakaahuatanga RECEIVER RF 315MHZ SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4197 pcs Pepa Raraunga RXD-315-KH.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 4.2 V Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa KH Whakaaroaro -102dBm
Packaging Tube Paa / Case 28-SMD, No Lead
Tae Mahi -30°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika me te Kawa ASK, OOK Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rautanga 315MHz
Ngā āhuatanga Built-in Remote Control Decoder Whakaahuatanga Taipitopito KH RF Receiver ASK, OOK 315MHz -102dBm 5 kbps PCB, Surface Mount
Tau Raraunga (Max) 5 kbps Atanga Raraunga PCB, Surface Mount
I teie nei - Te fariiraa 7mA Nga tono Garage Openers, RKE, Security Alarms