SG187750R-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SG187750R-48
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .187"H X .750"W X 48"L--RECTANGU
Ngā Rauemi: SG187750R-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SG187750R-48
Tau Wae SG187750R-48 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .187"H X .750"W X 48"L--RECTANGU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3114 pcs Pepa Raraunga SG187750R-48.pdf
Whānui 0.750" (19.05mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangular Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa 4.00' (1.22m)
Teitei 0.187" (4.75mm) Haerenga Whakauru -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SG187250D-48
SG187250D-48
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: FSG, .187"H X .25"W X 48"L
I roto i te taonga: 12083 pcs
Tikiake: SG187250D-48.pdf
RFQ
SG1846J
SG1846J
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 16DIP
I roto i te taonga: 4762 pcs
Tikiake: SG1846J.pdf
RFQ
SG1M-XL
SG1M-XL
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: ESD SOLE GROUNDER 1MEG X-LARGE
Tikiake:
SG187375R-24
SG187375R-24
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: .187"H X .375"W X 24"L--RECTANGU
Tikiake: SG187375R-24.pdf
SG1M-M
SG1M-M
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: ESD SOLE GROUNDER 1MEG MED
Tikiake:
SG190
SG190
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 5 OHM 15% 4A